V tuto chvíli připravujeme rozsáhlou přestavbu těchto stránek a z tohoto důvodu nejsou stránky aktualizovány.

 

Aktuální nabídku naleznete ZDE: http://eshop.alfafit.cz

lista
bila

Aktuality

  VýrobkyZkušenostiObjednávkaCeníkDodací podmínkyKontaktKlientská zóna
  Rychlé vyhledání výrobku   Levně Herbalife  
 

vyrobky

roh

 
 
Potrav.doplnky

pece plet

pece plet


Spočítejte si Vaše BMI
(Body Mass Index):

Váha (kg):  
Výška (cm):  
   
B M I :  
Stav :  

» Zjistěte si doporučené množství bílkovin na den...


Výrobky Nutrend ZDE >>>

Future Power NUTREND    Sportovní výživaFAT DIRECT

Nutriční hodnoty

FAT DIRECT je efektivní pomocník vašeho hubnutí. FAT DIRECT útočí na několika frontách na tukovou tkáň. FAT DIRECT je postaven na spolupůsobících účincích tradičních bylinných extraktů a látek, které mají klíčovou roli v metabolismu tuků. Kombinací aktivního životního stylu a vyváženého jídelníčku a s pomocí FAT DIRECTU efektivněji využijete svou tukovou tkáň jako zdroj energie v běžném životě.

 

FAT DIRECT napomáhá:
- k redukci tukové tkáně
- ke snížení ukládání tuků
- ke zrychlení metabolismu
- k omezení chuti k jídlu a brzdit apetit

 

FAT DIRECT podporuje:
- stimulaci organismu (potlačení pocitu únavy)
- přeměnu tuků na energii

 

Charakteristika účinných látek FAT DIRECT

Guarana - je jihoamerická rostlina přirozeně obsahující kofein a několik dalších účinných látek. Guarana podporuje odolnost vůči fyzické a psychické únavě, zlepšuje krevní oběh, podporuje snížení hladiny cholesterolu, podporuje proces regenerace organizmu po namáhavém výkonu, oddaluje proces stárnutí a omezuje pocit hladu. Stimulující účinky guarany přetrvávají až 6 hodin po použití a umožňují zvýšit fyzickou aktivitu aniž by způsobily některý z vedlejších účinků pozorovaných při častém pití kávy (srdeční arytmie, nervozita, žaludeční a střevní problémy).
Pro stimulaci metabolizmu (urychlení látkové výměny) je přidán extrakt Citrus Aurantium. Obsahuje adrenergní látky - synefriny, které napomáhají zvýšit metabolický obrat a termogenezi, což má za následek i zvýšené využívání energie z tuků.
Přídavek extraktu z vrbové kůry (White Willow Bark), který obsahuje salicyny (soli kyseliny salicylové) napomáhá termoregulaci. Rozšiřuje cévy v periferii organismu (vazodilatace) a tím odvádí vznikající odpadní teplo.
L-carnitin přenáší mastné kyseliny do místa spalování do mitochondrií a tím podporuje tvorbu energie z tuků, podílí se na celkové energizaci organismu a zároveň výrazně přispívá k redukci nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost.
Společně s L-carnitinem se na regulaci metabolismu tuků podílí aminokyselina L-arginin. Napomáhá využívání tuků pro získávání energie a současně napomáhá udržovat pozitivní poměr mezi tukovou a svalovou tkání. L-arginin napomáhá i rychlejší eliminaci metabolických zplodin – urychluje regeneraci.
L-citrulin malát způsobuje vzestup produkce energie, což má za následek intenzivní podporu přeměny zásobních tuků na energii, jak při fyzickém výkonu, tak i v klidu.
Organicky vázaný trojmocný chrom je forma, která je nejefektivněji využitelná organizmem. Reguluje hladinu krevního cukru (je součástí GTF - glukózového tolerančního faktoru) a tím omezuje nadměrnou chuť k jídlu. Zlepšuje efektivní využití cukrů a bílkovin přijímaných stravou. Snižuje hladinu cholesterolu, přispívá ke snížení rizika aterosklerózy a srdečních onemocnění.

 

Doporučené dávkování

 - 2 kapsle ráno na lačno, 2 kapsle v odpoledních hodinách mezi jídly - věnujte prosím pozornost též "chaotickému dávkování", které je popsáno na letáku uvnitř výrobku.
 - Max. dávka 4 kapsle za den. Nepřekračujte doporučené dávkování
 - Upozornění: neužívat před spaním!

 

     

Více informací o výrobku na ZDE >>>

 

Použití

Dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

 

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Složení

- extrakt z guarany, L-carnitin tartrát, L-arginin, želatinová kapsle, L-citrulin malát, extrakt citrus aurantium, laktát chromu, extrakt z vrbové kůry, extrakt ze zeleného čaje, protispékavá látka fosforečnan vápenatý.

 

Balení:

120 kapslí + nyní v promo balení 4 monodózy CARNIFORMu zdarma

 


 
lista

NAVRCHOLU.cz
 

FAQ AlfaFit

Odkazy >>>

Mapa stránek >>>

Online návštěvníků:

AlfaFIT s. r. o., Praha - provozovatel portálu

© Copyright 2000-2015 AlfaFIT www.hl.cz 

Výrobky Herbalife Herbalife mapy.cz seznam.cz nutrend zdraví

HERBALIFE.  NUTREND HERBALIFE - Herbalife, Levný Herbalife, Herbalife levně. Dr. Popov - výrobky. Originál výrobky firmy Herbalife za rozumné ceny Herbalife v záruce a garancí původu nenajdete. Herbalife , hubnutí, kosmetika, zdravá výživa, Wellness, buněčná výživa, Garantujeme původ námi nabízeného zboží i jeho dostatečnou trvanlivost. Na stránkách HERBALIFE naleznete podrobné informace o výrobcích, zkušenosti klientů Možnost okamžité objednávky - do celé ČR i na Slovensko na dobírku. HERBALIFE